Forum içeriğimiz ziyaretçi kardeşlerimize açılmıştır. Forum sayfamızı daha aktif kullanmak için üye olmanız gerekir.

Gönderen Konu: Aminlerimiz Kabedeki Aminlere Karışsın :(  (Okunma sayısı 1922 defa)

GoKHaN

  • Ziyaretçi
Aminlerimiz Kabedeki Aminlere Karışsın :(
« : 19 Şubat 2014, 16:05:56 »
Eûzubillâhimineşşeytânirracîym - Bismillâhirrahmânirrahîym

Hamd ve şükür Yalnız HAZRETİ ALLAH CELLE CELALÜH’E mahsustur ona sonsuz sınırsız Hamd,Şükür ve istiğfarı tevbe sonsuz sınırsız sayıda olsun.PEYGAMBER EFENDİMİZ SALLALLAHU ALEYHİ VE SELLEM’E aile efradına ve ashabına sonsuz ve sınırsız salatu selam sonsuz sınırsız sayıda olsun.amin.

selamun aleyküm rahmetullahi ve berakatühü
Değerli kardeşler tüm dünyadaki kardeşlerimiz çok büyük sıkıntılar içerisindeler.zalimlerin zulmü ile evlatlarını,annelerini,babalarını kaybeden kardeşlerimizie vefalı olmalıyız.


PEYGAMBER EFENDİMİZ SALLALLAHU ALEYHİ VE SELLEM uhudda şehit olan SAHABE EFENDİLERİMİZ ALEYHÜMÜSSELAM için şöyle buyurmuştur.

"Kardeşleriniz Uhud´da şehit olunca, Allah onların ruhlarını yeşil kuşların cevfine koydu. Cennetin nehirlerinden içerler, meyvelerinden yerler. Arşın gölgesinde asılı altından kandillerde yerleşirler. Yiyecek, içecek ve istirahatlerinin güzelliğini görünce,
"Keşke, derler Cennette hayatta olup, rızıklandırıldığımızı biri dünyadaki kardeşlerimize haber verse. Ta ki, cihaddan geri kalmasınlar, savaş esnasında kaçmasınlar."
Cenab-ı Hak,
"Sizin bu halinizi onlara ulaştıracağım." der !!!’ve şu ayetlerle bildirir." (Ebu Davud, Cihad, 25)"Allah yolunda öldürülenleri sakın ölü sanmayın. Bilakis onlar diridirler, Allah´ın lütfundan kendilerine verdikleri ile sevinçli bir halde, Rableri katında rızıklandırılırlar. Arkalarından gelecek olanlara şunu müjdelemek isterler: Onlara hiçbir korku yoktur ve onlar üzülmezler. Allah´tan bir nimeti ve lütfu ve Allah´ın mü´minlerin ecrini zayi etmeyeceğini müjdelemek isterler.” (Al-i İmran, 3/169-171)(1)

hiç kabede yapılan bir duaya amin dedinizmi?Kabedeki imam Kardeşimizin son derece anlamlı olan duasına amin diyelim.HAZRETİ RABBİMİZ CELLE CELALÜH’Ü bizleride onların komşusu İnşaALLAH.AMİN ALLAH’U ALEM (CENAB’I ALLAH CELLE CELALÜH en doğrusunu bilir.)ALLAH’U ZÜLCELALE sonsuz sınırsız hamd şükür ve istiğfarı tevbe, PEYGAMBER EFENDİMİZ SALLALLAHU ALEYHİ VE SELLEM’E, EHLİBEYT ve ASHABINA sonsuz sınırsız salatu selam olsun.CENAB’I MEVLA bizi affetsin,bağışlasın mağfiret ve hidayete erdirip orada daim etsin azabından korusun,sonsuz rahmetine ve Cennetine dahil etsin.her türlü şerden daima korusun halimizi hayra tebdil eylesin,kalbimizi temizlesin amin.hakkınızı helal edin selam ve dua ile