Forum içeriğimiz ziyaretçi kardeşlerimize açılmıştır. Forum sayfamızı daha aktif kullanmak için üye olmanız gerekir.

Gönderen Konu: Yalova'da İhtiyaç Sahiplerine Gıda Yardımı  (Okunma sayısı 428 defa)

Kalender

  • Ziyaretçi
Yalova'da İhtiyaç Sahiplerine Gıda Yardımı
« : 21 Kasım 2017, 09:55:42 »


Beşir Derneği, kış aylarının kapıya dayandığı bu günlerde de ihtiyaç sahibi ailelerin yanında olmayı sürdürüyor.

Beşir Derneği Yalova Temsilciliği tarafından Yalova'da tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımında bulunuldu.

Türkiye’de 255 temsilcilik ile ülkemizin dört bir tarafında ve dünyada 55 ülkede kamu yararına çalışmalar yürüten Beşir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, gıdadan giyime, eğitimden kültüre, sağlıktan kışlık yakacağa, barınmadan su kuyusu açma projelerine kadar pek çok alanda insani yardım organizasyonları düzenlemeye devam ediyor.

Son olarak Yalova'da ihtiyaç sahibi ailelerin kapılarına kadar giden Beşir Derneği gönüllüleri, 240 kilo patates ve 100 kilo  et yardımını ulaştırarak hayırsever bağışçılarımızın hayırlarına vesile oldu.

Beşir Derneği Yalova Temsilcisi Özgür Karagöz yapılan yardımlarla ilgili açıklamalarda bulundu. Karagöz, "Bölgemizde tespit ettiğimiz ihtiyaç sahibi ailelere insani yardımlarımızı sürdürüyoruz. Bugün kendilerine yetemeyen muhtaç durumda olan ailelere patates ve et dağıtımı gerçekleştirdik. Yaklaşık 240 kilo patates ve 100 kilo et yardımında bulunduk. Bağışçılarımızın hayırlarına vesile olmaya devam edeceğiz. Bu yardımlarda emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkürü bir borç biliriz." dedi.