Forum içeriğimiz ziyaretçi kardeşlerimize açılmıştır. Forum sayfamızı daha aktif kullanmak için üye olmanız gerekir.

Gönderen Konu: SÜPER YAYİN KİYMELİ EMİR ABİMM EMEGİNE O GÜZEL YUREGİNE SAGLİK  (Okunma sayısı 5944 defa)

• Ziyaretçi
SÜPER YAYİN EMEGİNE O GÜZEL YUREGİNE SAGLİK KİYMELİ EMİR  ABİMM RABBİM HİZMETLERİN DAİM ETSİN İNSALLAHHH

RABBİM RAZİ OLSUN
« Son Düzenleme: 08 Nisan 2014, 16:28:40 Gönderen: Deli Rüzgar »

Deli Rüzgar

• Ziyaretçi

Vur Kalbe ALLAH Desin

• Ziyaretçi
Herzamanki gibi harika duygu yüklü bir yayındı emeğine yüreğine sağlık..Rabbim bu güzel hizmetlerini kabul yolunu açık etsin.2 cihanda da utandırmasın her daim yüzünü ak eylesin inşALLAH..

Deli Rüzgar

• Ziyaretçi
aminnnnnnnnnn insallah bacimm rabim razi olsun

{Mihrimah}

• Ziyaretçi
Emeğine sağlık değerli abimiz ruhlara hitap eden güzel bir performanstı .(Yinelemek isterim tema süperdi.)

Emir

• Ziyaretçi
Allah razi olsun kiymetli ablalarim iyiki tanimisim sizleri Rabbim sizlerden daima razi olsun bu arada hepinizin dua kutusuna bir Allah razi olsun temennisi atiyorum :))

Alacali Emin

• Ziyaretçi
 :( ben mahrummmmmmmmmmmmmmmm kaldim  yoktum ama yazilardan belli emir abim döktürmüs olmali  :D

• Ziyaretçi
rabbim razi olsun abim süperdi yayin herzaman ki gibi kiymetli abim iyiki bizde sizleri  tanimisiz dua na  dua abim bendende size :D
gönlu yuregi guzel abim sen herdaim bizimlesin senin hakkin ödemez rabbim razi olsun dua  kutunuza ilave etdim :D
« Son Düzenleme: 08 Nisan 2014, 23:14:54 Gönderen: Deli Rüzgar »

hasan37

• Ziyaretçi
Elbetteki süper yayın yoksa ben kolay kolay resim çekmem  ;D

Deli Rüzgar

• Ziyaretçi
 ellerine saglik hasan abim dua kutusuna bir Allah razi olsun temennisi atiyorum  :) :D