Forum içeriğimiz ziyaretçi kardeşlerimize açılmıştır. Forum sayfamızı daha aktif kullanmak için üye olmanız gerekir.

Gönderen Konu: Kutsal Toprakları Canlı İzleme Programı  (Okunma sayısı 2946 defa)

GoKHaN

  • Ziyaretçi
Kutsal Toprakları Canlı İzleme Programı
« : 18 Şubat 2014, 23:58:17 »
Kutsal Toprakları Canlı İzleme Programı !

Bu program ile kutsal toprakları canlı olarak 7 gün 24 saat kesintisiz izleyebilirsiniz. Program ücretsizdir ve para ile satılamaz.  Mekke'de Kabe-i Muazzama'yı Medine'de ise Mescid-i Nebevi'yi izleyebilirsiniz. Yayın Suudi Arabistan devletinin ücretsiz resmi yayınıdır. Kabe'yi izlediğiniz bölümde ayrıca Kur'an-ı Kerim sesli yayını yapılmaktadır. Mescid-i Nebevi'yi izlediğiniz bölümde ise hadis-i şerif sesli yayını yapılmaktadır. Kabe'yi izlediğiniz bölümde alt yazı olarak dünya şehirlerine göre Kabe'de namazların saat kaçta kılındığını görebilirsiniz. Bu saatlerden yararlanarak Kabe'de namaz kılındığı anları da canlı olarak izleyebilirsiniz. Kabe'de kılınan bir vakit namazını canlı olarak izlemek gerçekten heyecan vericidir. Son derece basit bir programdır.  Bu masaüstü programınız ile; herhangi bir siteye vs. girmeden, reklam görmeden, tek tıkla kutsal toprakları canlı izleyebilirsiniz. . Kurulum dosyası ile kurarsanız programın kısayolu masaüstünüzde otomatik olarak yer alacaktır. Kurulum dosyası ile programı kurmanızı tavsiye ederiz.
NOT:Suudi hükümetinin yayınında çok nadir de olsa kısa süreli aksamalar olabiliyor, bu durumda yayın Suudi hükümetince düzeltilene kadar geçici olarak görüntü alınamayabilir, bu durumlarda birkaç saat sonra ya da ertesi gün tekrar deneyiniz, yayın bir süre sonra gelecektir.

Önemli Notlar: Görüntü internet üzerinden canlı alındığından interneti kotalı olanların ve kota problemi olanların programı izlemedikleri zamanlarda kapatmalarını tavsiye ederiz.

Programda iki dil seçeneği mevcuttur, İngilizce ve Türkçe. Menü basit olduğundan İngilizce olarak da Türkçe olarak da rahatlıkla anlaşılabilmektedir. Languages kısmından dil tercihi değiştirilebilir. Program otomatik olaran İngilizce diline ayarlı olarak başlar. Kurulum dosyası ile kurarsanız programın kısayolu masaüstünüzde otomatik olarak yer alacaktır. Kurulum soyası ile programı kurmanızı tavsiye ederiz.   Suudi hükümetinin yayınında çok nadir de olsa kısa süreli aksamalar olabiliyor, bu durumda yayın Suudi hükümetince düzeltilene kadar geçici olarak görüntü alınamayabilir, bu durumlarda birkaç saat sonra ya da ertesi gün tekrar deneyiniz, yayın bir süre sonra gelecektir.
TIKLAYIP İNDİRİN(KAYNAK GÜVENİLİRDİR)uRfaLı

  • Ziyaretçi
Ynt: Kutsal Toprakları Canlı İzleme Programı
« Yanıtla #1 : 19 Şubat 2014, 00:00:16 »
Süper 3 Gündür Böyle Birşey Arıyordum İlk olarak Link Aradım Bulamadım Direk Uydu frenksından Quran tv ekleyecektim Böyle Daha Güzel oldu Allah Razı olsun